Demo

Ako vyrábame

"Mať špičkové technológie je len jeden element dokonalého výrobku..."

Know-how, skúsenosti a profesionalita sú rovnako kľúčové. Aj keď má firma DREVAR momentálne k dispozícii najmodernejšie dostupné technológie, bez skúsených plánovačov, návrhárov, výrobcov a montážnikov by sme nedokázali pre našich zákazníkov prinášať len tie najlepšie výsledky.


Technológia výroby okien a dverí

"Vlastníme najmodernejšie CNC zariadenia a technológie, pre výrobu výnimočných okien je ale treba viac."

Odkedy firma DREVAR zakúpila prvé CNC technológie, dala sa na nekončiacu cestu modernizácie a technologického rozvoja. Dnes už vlastníme takmer všetky najmodernejšie zariadenia, ktoré trh ponúka na výrobu okien a dverí v prvotriednej kvalite.

  čítajte viac...

Ľudia v spoločnosti DREVAR

"Mladí nadšenci a starí vlci."

Naša firma má za sebou od svojho založenia už viac ako dve desaťročia. V našom kolektíve pracujú rovnako mladí inovatívni ľudia ako aj skúsení odborníci overení rokmi praxe. Uvedomujeme si, že naši pracovníci sú jednou z našich najväčších konkurenčných výhod. Firma DREVAR ich dokáže primerane oceniť a je na nich hrdá.

  čítajte viac...

Drevo, z ktorého vyrábame

"Nestarnúci prírodný materiál, dokonalý izolant, príjemný na dotyk."

Kvalita použitého dreva (v našom prípade eurohranola), má na výsledný výrobok obrovský vplyv. Nemyslíme len nový výrobok, ktorý prevezmete bezprostredne po montáži, ale aj výrobok, ktorý má výborne slúžiť množstvo rokov.

  čítajte viac...