Demo

O okná sa mi stará firma DREVAR

Pán Bulla, ktorého nádherný dom sa vyníma na nitrianskom Zobori osobne pozná majiteľa firmy Drevar pána Vargu. Pri zadávaní zákazky tak išlo o prirodzenú dôveru, ktorú mu firma preukázala. Dnes jeho dom zdobia drevené okná i dvere a v strede jeho pozemku stojí luxusný drevený altánok, v ktorom trávia tie najkrajšie rodinné chvíle.

Pán Bulla, Nitra

Ste jedným zo zákazníkov firmy Drevar, prečo ste sa rozhodli práve pre ňu?

Firmu Drevar poznám pätnásť rokov a ešte dlhšie jej majiteľa. Išlo o prirodzenú dôveru, ktorú mi firma pri zadávaní zákazky dala a môžem povedať, že ma nesklamala.

Splnilo vaše očakávanie všetko na čom ste sa dohodli?

Áno, preto sme neskôr aj rozširovali zákazku od okien, cez dvere a ostatné konštrukcie, takže v našom dome je všetko značky Drevar.

Koľko rokov máte eurookná od firmy Drevar?

Spolupráca začala pred pätnástimi rokmi práve spomínanými oknami, ktoré boli vtedy na trhu novinkou. Ich technológia bola na tú dobu výrazná, povedal by som novátorská čo sa týka striekania eurookien. Preto sú úžasne kvalitné.

Akú údržbu si vyžadujú eurookná Drevar?

Údržbu zabezpečovala celé roky samotná firma Drevar svojou technológiou, a to polytúrnym náterom.

Aké vlastnosti najviac oceňujete na eurooknách od firmy Drevar?

Vzhľadom k tomu, že som znalý problematiky, tak v každom prípade ekologický prínos do celej stavby, ktorá bola zameraná na ekologické danosti pre rodinu. Navyše sú prievzdušné a vzhľadom k drevu aj veľkým prínosom pre pohodlie v našom dome. Majú výborné tepelnoizolačné a akustické vlastnosti. Tiež spĺňajú ekologické požiadavky, ktoré sme si kládli.

Využili ste aj ďalšie služby firmy Drevar?

Samozrejme po čase sme opäť využili služby Drevar. Navrhli nám do záhrady altánok, ktorý všetkým v rodine robí nesmiernu radosť. Poskytuje priestor pre rodinné oslavy či kamarátske posedenia. Altánok, tým, že je uzatvárateľný, hojne využívame až do začiatkov najväčších mrazov a poskytuje nám príjemné prostredie.

Niekoľko fotografií eurookien DREVAR u pána Bullu