Demo

Eurookná sú aj po piatich rokoch ako nové

Firmu DREVAR sme objavili v Nitre. Hľadali sme firmu, ktorá vyrába kvalitné drevené okná. Manžela hneď oslovil pozitívny prístup a možnosť videnia konkrétnych vzoriek okien. Poradenstvo bolo na výbornej úrovni. Na mieste sme si vybrali aj odtieň, ktorý sa zhodoval s našim vysnívaným. So spoluprácou a s prístupom firmy sme boli hneď zo začiatku spokojní, takže sme ďalej inú firmu ani nehľadali.

Pani Urbanová, obec Močenok

Vedeli by ste vyzdvihnúť pozitívne vlastnosti eurookien oproti klasickým plastovým oknám?

Áno, viem to porovnať, pretože sme bývali v paneláku, kde sme mali plastové okná. Je to absolútne neporovnateľné. Drevené okná sú o sto percent lepšie a účinnejšie čo sa týka tepelnej izolácie. Takisto neprefukujú, nerosia sa. Plastové okná sa často rosili a neustále po nich stekala voda. Preto tieto okná z vlastnej skúsenosti nedoporučujem.

Vyžadujú si eurookná Drevar špeciálnu údržbu?

Nie. Potrebné je iba bežné umývanie a občasné ošetrenia dreva konzervačným roztokom, ktorý handričkou natrieme na drevo. Ten potom povrch chráni pred mrazom a slnkom. Okná máme už piaty rok a stále sú ako nové.

Ako prebiehala realizácia montáže okien?

Vopred sme sa dohodli na konkrétnych termínoch. Zameriavanie i montáž prebiehali v obojstrannej spokojnosti a presne podľa plánov. Dohodnuté termíny boli riadne dodržané. A aj keď sme v čase montáže neboli doma, nevznikol žiadny problém. Pracovníci firmy Drevar predviedli samostatnú a dokonalú prácu. Okrem okien nám firma Drevar osádzala aj vchodové dvere, s ktorými sme nadmieru spokojní.

Niekoľko fotografií eurookien DREVAR u pani Urbanovej

exteriérové dvere DREVAR
exteriérové dvere spoločnosti DREVAR