Demo

O nás

Niečo o firme DREVAR

"Sme tím profesionálov. Baví nás čo robíme, sledujeme trendy a prinášame inováciu už od roku 1993. Tomu, že dnes patríme medzi najobľúbenejších výrobcov na Slovensku, vďačíme nášmu nadšeniu pre to, čo robíme" - Ing. Gejza Varga, majiteľ a zakladateľ spoločnosti

Slovenský výrobca okien a dverí

Firma DREVAR sídli 12 km od centra Nitry. Je to slovenská firma so zamestnancami z blízkeho okolia. Primárnou činnosťou je výroba drevených a drevohliníkových okien a dverí. O precízne vyhotovenie každého výrobku sa postará stabilný tím odborníkov a mladých nadšencov.

Eurookná pre vás vyrábame už viac ako 22 rokov

História firmy začala už v roku 1993 s jasným cieľom: práca s drevom. Už viac ako 22 rokov vyrábame našim zákazníkom eurookná a drevohliníkové okná. Za tie roky sme nazhromaždili veľa skúseností, ktoré odovzdávame v našich produktoch ďalej.

Kolektív, ktorý vám s radosťou vyrába okná a dvere

Mladý kolektív pod vedením skúsených odborníkov. Jednou z najväčších výhod firmy DREVAR, ktorých si firma dokáže primerane oceniť, sú samotní pracovníci a sme na nich hrdí. Väčšina z našich zamestnancov vo firme pôsobí už viac ako 20 rokov. Inovatívneho odborníka robia roky skúseností a vzdelávanie sa v aktuálnych trendoch. Vieme to.

Produkty - eurookná, drevené okná, dvere, drevohliníkové okná

Okná sú nadčasovo navrhnuté, precízne vyrobené, technologicky dokonalé a samozrejme k tomu všetkému krásne. Naše portfólio tvoria hlavne: drevené okná, drevohliníkové okná, vchodové dvere, zimné záhrady.

Ekológia nám nie je cudzia...

Celý náš areál - výrobné priestory, kancelárie a ostatné budovy a miestnosti vykurujeme vlastným dreveným odpadom vzniknutým pri výrobe eurookien a dverí. Špeciálny kotol, ktorý sme v roku 2004 spustili zabezpečuje ekologický spôsob vykurovania a taktiež likvidácie drevného odpadu. Okrem toho konáte ekologicky aj vy, kúpou našich výrobkov, keďže je väčšina certifikovaná v energetickej triede A.